کنترولوژی

کنترولوژی عبارت است از ایجاد هماهنگی کامل بین جسم، ذهن و روح.
کنترولوژی باعث پرورش هماهنگ اعضای بدن می شود.حالت ها، حرکات نا درست بدن را اصلاح می کند. نیروی حیات را به بدن باز می گرداند، توان ذهنی را افزایش می دهد و باعث تقویت روحیه می شود.
ما از زمانی که پا به دوران بلوغ می گذاریم جسم ما افت می کند. شانه های ما خمیده می شود، چشمان ما گود می افتد، عضلاتمان شل می شود و نیروی حیاتمان رو به تحلیل می رود.
کافیست حرکات ورزشی کنترولوژی را با رعایت کامل دستورالعملها به طور مرتب به مدت سه ماه انجام دهید.آنگاه احساس خواهید کرد که رشد بدنتان به مرحله ایده آل نزدیک می شود. تمرین های کنترولوژی به گونهای طراحی شده که به حرکات بدن، انعطاف و ملاحت طبیعی می دهد و شما را از چنان تسلطی بهره مند می کند که بدون هیچ تردیدی بازتابش را در شیوه راه رفتن، بازی و تفریح و طرز کارکرد بدنتان خواهید دید. با استفاده از این روش قدرت عضلانی و استقامت بدن به طور همزمان افزایش خواهد یافت. یکی از نتایج عمده کنترولوژی این است که ذهن شما مهارت شده و اختیار جسمتان را به طور کامل به دست می گیرد.
کنترولوژی، هزاران هزار سلول عضلانی را که در حالت عادی فعالیتی از خود بروز نمی دهند، از خواب بیدار می کند. به همین قیاس هزاران هزار سلول به خواب رفته ی مغز را بیدار می کند، در نتیجه نواحی جدیدی از مغز عال می شود و در نهایت فعالیت مغز دوچندان می شود.تداوم در اجرای تمرینهای کنترولوژی، ذخیره عادی و طبیعی خون زلال و پرمایه را به طور مداوم افزایش می دهد و آن را در تمام نواحی مغز به جریان می اندازد و به گردش در می آورد و باعث تحریک نواحی جدیدی از مغز می شود که پیش از این به خواب رفته بودند.
جی استن لی حال G.Stanley Hall روانشناس بزرگ آمریکایی معتقد است پرورش عضلات یعنی پرورش ذهن
به خاطر داشته باشید برای موفقیت کامل و نهایی در هر نوع تلاش ارزشمند وجود دو خصلت حیاتی ضروری است: صبر و استقامت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *